Як збільшити швидкість навчання?

Дата публикации: 2019-07-18

Академік Григорій Семенович Попов відомий своїми унікальними результатами досліджень в області пам'яті людини. У даній статті ми розглянемо унікальну методику Попова, яка відкриває перед людиною безмежні можливості.

Академік Попов вивів механізм створення нової пам'яті. Це відкриття дозволило створити систему з п'яти ящиків, яка дозволяє навчити будь-яку людину чому завгодно за 60 днів, аж до нової професії.

Виявляється, пам'ять можна реконструювати та добудовувати, й створювати нові блоки пам'яті. Це відбувається тому, що пам'яттю світу, як вважав Попов, є історія, а якщо історія добудовується, то відповідно і людська пам'ять може теж добудовуватися. Уявіть, що існує система з п'яти ящиків, яка є системою орієнтації та класифікації. 5 ящиків заповнюються необхідною інформацією та інструментами, та створюється тим самим окремий блок пам'яті. Можна було б уявити, що вся інформація, яка йде на людину в пам'яті структурується за п'ятьма блокам.

Отже, розглянемо більш докладно що собою представляє модель 5 ящиків розуму Попова.

Перший ящик розуму Попова - це «Безвідмовність». У цьому ящику зберігаються всі речі, що працюють безвідмовно.

Безвідмовність - це технічний елемент або прийом, який проходить в будь-яких обставинах з будь-яким супротивником. Наприклад, у військовому мистецтві, який би сильний супротивник не був, якщо вдарити його в очі, то ви його пошкодите. Це технічний елемент, при якому неважливо який противник. Коли ми говоримо удар в око, ми маємо на увазі серію безвідмовних елементів, які існують у всіх галузях (і в математиці, і в ракетобудуванні та ін.).

Згідно з методикою Попова при освоєнні конкретної сфери діяльності (наприклад, укладання угод), безвідмовні речі збираються в першому ящику та вивчаються 12 днів. Наповнення всіх ящиків займає 60 днів.

Перші 12 днів людина займається тільки безвідмовними речами, в залежності від площини, в якій вона зайнята. Якщо, наприклад, це актор, то він 12 днів вивчає безвідмовні прийоми в ролях.

Другий ящик - «Краща техніка». Тут відбувається аналітичний відбір техніки під конкретну людину з урахуванням її психофізіологічних характеристик. Відбирається не просто краща техніка, а найкраща техніка під конкретну людину. Наприклад, є люди, які не дуже говіркі, які менше говорять, а більше роблять, й такій людині давати ораторські прийоми немає сенсу, але є інші ефективні прийоми, які слід вивчити.

Наприклад, якщо при навчанні укладанню угод людини, врахувати психофізіологічні характеристики, ступінь її комунікативності та дати їй саме ті технічні елементи укладання контрактів, які підходять саме їй, то вона буде успішніше будь-якого комунікатора. Тому що на виході ми отримаємо систему, яка підходить виключно для цієї людини та абсолютно не підходить для іншої.

Особливість системи Попова полягає в тому, що її неможливо скопіювати, тому що всі люди відрізняються одна від одної. Американці копіювали метод Попова, застосовували його та нічого не виходило. Тобто, вони брали людей, які вчилися у Попова, копіювали їх, й в результаті нічого не виходило, а вони не могли зрозуміти, як він це робить.

Третій ящик - «Несподіваність». Це фатальність. Найстрашніше для людини - це несподіваний удар. З одного боку, коли ми вивчаємо несподіваність, то ми захищаємо себе. Якщо ми це все знаємо, то з нами цього зробити не можна, а з іншого боку, ми це вміємо робити самі. На цьому рівні відбувається управління несподіванками, тому що несподіваність - це функція пам'яті людини.

Четвертий ящик - «СКНХ» (Система конструювання на ходу). Це дуже потужна система показників. Річ в тому, що більшість людей розраховують при реалізації задачі на свій досвід, тобто діють за натхненням, як вийде. СКНХ виключає цю систему. Уявіть, що у вас є 24 кубики (технічних елементів), які лежать перед вами, все кубики вам відомі та заздалегідь відпрацьовані, та ви вмієте це робити чудово. Потім беремо три кубики, з'єднуємо їх, та отримуємо певну конфігурацію, тобто якусь технічну дію. Потім беремо наступні три кубики, збираємо їх в різних конфігураціях та кожен раз виходить нова картина.

СКНХ дуже важлива для людини, тому що це дозволяє діяти по ситуації, замість того, щоб здійснювати шаблонні, алгоритмічні дії. А цього ніхто не вміє. Це і є експромт. І у людини завжди проблема з експромтом, їй завжди потрібен час щоб підготуватися, а часу немає. Коли в вас стріляють на війні, немає часу для підготовки - другого шансу.

П'ятий ящик - «Парадокс» (Вертикальний спосіб вирішення задач). Це ящик чарівництва. Потрібно розуміти, що людина вважає чарами, то, що не вкладається в парадигми нашого світу. Це те, що людина не може пояснити. Цей парадокс знаходиться в п'ятому ящику, тому що нам потрібно постійно дивувати людей. Сильного супротивника, добре підготовленого противника на ринку не дивуючи, перемогти неможливо. Цей блок заповнюється весь час, щоб противник не розумів, як ви його обіграли, щоб для нього це був фокус.

Коли протягом 60 діб ящики заповнюються інструментами та механізмами реалізації, це перетворюється в систему, яка належить конкретній людині. І людина стає здатним справлятися з певними задачами, пов'язаними з конкретною професією, або сферою діяльності.

Детальніше про Методику Попова, а також про інші інструменти та технології прикладної науки ви можете дізнатися, завертав на сайт Академії прикладних наук.


Горячие материалы:
Межкомнатные двери - из чего сделаны и как выбрать лучшие?
Тяжело себе представить дом без дверей, ведь каждому хочется иметь укромный уголок, в котором можно побыть наедине с собой и своими мыслями. Кроме тог...
Курсы лешмейкинга и их особенности
Наращивание ресниц – очень популярная и прибыльная профессия, которую не так легко освоить самостоятельно. Современные материалы и инструменты требуют...
Всё о мебели Flashnika, рассказывает менеджер по продажам
В этой статье мы рассмотрим классификацию домашней и офисной мебели по назначению. Когда вы входите в любое помещение, вас окружает мебель. Существуе...


"Робота і навчання сьогодні"

1643 вакансій , 1856 навчальних закладів, оренда житла.

Работа и обучение сегодня Киев

Что дает создание резюме на Robotazp.com.ua Киев

  • Вы в тренде, нет страха потерять работу, получая постоянно предложения от ведущих работодателей Украины

  • Вы за секунды можете отправлять свое резюме сотням работодателей, при этом, не тратя время на звонки

  • 13000 работодателей ищут сотрудников самостоятельно, еще до размещения вакансии и Вы упускаете много перспективных предложений

Новости по темам

Ведущие работодатели

Ресторан Погремушка
ДОК №7
Алдея
Порта Паб
Детский Сад Smile Up
ТОВ А1 СЕКЬЮРІТІ
Клининговая компания Конкордия
Ресторан Look la Took
Укррос-Транс
Ресторан Фигаро
ЮнитТранс
Фитнес клуб Атлетико
Практик груп
Маршрутки
Леокон
ООО Минеральные воды Украины
СТО Катрин
Курьерская служба ТЕКС
М-АРТ кафе
Голеол
Ресторан Козачок
Кравест
Компания Ковчег
КБФ
Кооператив Проммед
Алира транс
Кафе-кондитерская Ля Бриошь
Барко-Украина
Мойка Плюс
Просто Перукарня
Статус
Кинотеатр Wizoria
Бильярдный клуб Авиатор
Шаурма, пирожки
Диалог Пресс
Коронахим
Семейный ресторан Pizzeria
Такси Эверест
Лаки Фарма
Сеть элитных мясных магазинов
Престиж Центр
АЙ Сервис
Диско Радио Холл
Студия Джемелли
Альтфатер
Клуб Dolls
Дисиес-Украина
МеблиТерра
Ковальська-Житлосервис
Бильярдный клуб Уикенд
Автомойка Боцман
Планета Такси
Автосервис ОК
Ателье (Письмо)
Салон Одеон
Парадиз
Риола Модуль
Кафе-салатерия Dolce&Salato
Пирожковая Тетка Клара
Экспорт-Импорт Бетриб
Отель Бонапарт
Ресторан Мон Шер
Ресторан украинской кухни Балувана Галя
БМК Укрпрофбуд
МАУП
Торговая компания Рудь
Сауна
Приют Сириус
Спарта XXI
Гард
Медицинский Центр ИГР
ТОВ Гринтекс
Автомойка/СТО Отрадный
АИК груп
Круасан ДОР
ТК Барвинок
Салон красоты Elegante
Обучение в Украине

Автошкола на Демеевке
Курсы бухгалтеров
ДРУГІ КИЇВСЬКІ КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ
 Киевское училище деревооброботки
Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений. При использовании материалов сайта гиперссылка на https://robotazp.com.ua обязательна. "Робота і навчання сьогодні" 2004.