7 звичок дуже успішних людей

Дата публикации: 2015-02-02

Успішних людей відрізняють особливі звички. Вони можуть виглядати як всі, але думають і діють по-іншому. Вони ставлять перед собою великі цілі і послідовно досягають їх. І навіть якщо терплять невдачу, збираються з силами і пробують знову, засвоївши життєвий урок. Про звички заможних людей, які можуть змінити життя, в Inc.com розповів автор книг Managing For Dummies, The Management Bible, Leading Through Uncertainty Пітер Економи.

"Протягом тривалого часу своєї роботи мені пощастило зустріти багато заможних людей. По більшій частині, вони такі ж люди як ми з вами, але з додатковим бонусом - чималими сумами на банківських рахунках", - розповідає він.

І є ще одна річ, яка відрізняє успішних людей. Їх погляди на життя та звички відрізняються від позицій більшості людей. Саме інший спосіб сприйняття світу дозволяє їм бачити нові можливості і перетворювати їх на успішні підприємства.

Успішні люди поділилися своїми "сильними звичками", застосовуючи які кожен день можна стати на крок попереду інших. Ознайомтеся із сімома характеристиками багатих людей, які допоможуть змінити ваше життя.

Ініціативність
Процвітаючі люди не чекають когось, щоб сказати що робити, коли робити - вони самі беруть на себе зобов'язання. Якщо ви ініціативна людина, ви дивіться на можливості навколо себе, і коли ви знаходите цю можливість, ви дієте. У цьому секрет успіху в бізнесі і в житті.

Винахідливість
Успішні люди не дозволяють проблем встати на шляху до досягнення своєї мети або сповільнити наближення до неї. Вони не сумують при виникненні труднощів. Вони шукають безліч різних рішень проблеми, поки не знайдуть найефективніший. Успішні люди ніколи не здаються.

Ентузіазм
Успішні люди мають великий запал та ентузіазм до своєї роботи, і вони не бояться це показувати. Їх запал реальний, він йде з серця і заражає колег і клієнтів.

Новаторство
Процвітаючі люди творчі, вітають новаторські ідеї. Замість того, щоб робити все знову і знову, вони шукають можливості вирішити проблему або здійснити нову ідею краще, швидше і дешевше. У гонитві за своєю метою вони експериментують і готові йти на ризик.

Вміння працювати в команді
Успішні люди знають, що вони не можуть зробити самі. Використовуючи силу командної роботи, вони можуть досягти набагато більше, ніж якщо б робили все поодинці. Таким чином, вони збирають і об'єднують команду талановитих та енергійних людей, які можуть допомогти їм у досягненні цілей.

Чітке вираження думок
Успішні люди - хороші комунікатори. Вони завжди знають що сказати, як сказати і кому сказати. У той же час, вони хороші слухачі.

Нетворкінг
Успішні люди будують велику мережу контактів - як в офісі, так і за його межами. Вони використовують свою мережу знайомств, щоб користуватися новими можливостями і вирішувати проблеми.


Горячие материалы:
YouTube to MP3 online converter
Количество людей, желающих каким-нибудь образом скачать с YouTube звук, достаточно велико. Чтобы оценить актуальность данного вопроса, достаточно прос...
Работа продавца недорогих телевизоров
На сегодняшний день существует огромный выбор телевизоров самых разных моделей и цен. Сделать правильный выбор Вам поможет продавец в интернет - магаз...
Чому фахівці радять міняти місце роботи раз в 2-3 року
Це 10-15 років тому вважалося непристойним, якщо ти пропрацював близько двох років на одному підприємстві і пішов. У нового роботодавця виникало багат...


"Робота і навчання сьогодні"

399 вакансій , 1855 навчальних закладів, оренда житла.

Работа и обучение сегодня Киев

Что дает создание резюме на Robotazp.com.ua Киев

  • Вы в тренде, нет страха потерять работу, получая постоянно предложения от ведущих работодателей Украины

  • Вы за секунды можете отправлять свое резюме сотням работодателей, при этом, не тратя время на звонки

  • 13000 работодателей ищут сотрудников самостоятельно, еще до размещения вакансии и Вы упускаете много перспективных предложений

Новости по темам

Ведущие работодатели

Мостострой
ПрАТ ТоргТехника
Клуб Розовый Носорог
Юнайтед Металлс
Диалог Пресс
Темпус
Медицинский Центр ИГР
Киевские пирожки
Купол Транс
Медицинский центр Велес
Клининговая компания Конкордия
Finval
ПромАвтоТехСервис
Статус
RINS менеджер
Бизнес-Логика
Салон красоты Studio-Beauty
Веранда на Днепре
МеблиТерра
СТО АНЕГ
Салон Сандра
Укрметал
Еко-світ
Украинская клининговая компания
Леокон
КТ Украина
Отель ibis
Мир Пожилого Человека
Fetta Cafe
Планета Такси
Кооператив Проммед
Киевспецтранс Сервис
ПраймГаз 2017
МНВФ "Гамма"
БФК Партнер лтд
Охранная фирма Калина
Отель Рандеву
Энерговентиляция
Сели-Поели
Знак качества
Перша Приватна Пекарня
Золотой Мандарин
АС Универсал Авто
Ресторан Кабачок на бочок
Трубочист Компани
КБФ
Альтфатер
"Спарта XXI"
Тургенеф
АРС-Лигнария
Кафе Хутор
Альма Фасилити Груп
ПП «ОЛПАК»
ПП Лагуна (Гранд Адмирал Клуб)
Салон красоты Apiks
Практик груп
Стоматологическая клиника Смайл
Ломбард Парус
Перал
Укрмегагранд
Аджанта Инжиниринг
Алира транс
Галичина
Гард
Укр Лидерство
АЦК Автоплюс
Эдем Комплекс
Лаки Фарма
Бильярдный клуб Уикенд
Ресторан Under Wonder
ТК Арматура
Фермерское хозяйство Земля и воля
Vlantana UAB Klaipeda
Кафе Сеновал
Дримбуд Констракшн
ТОВ Хегельманн Транспорте Юкрейн
Вареничная Катюша
Автомойка Боцман
Мясной рай
Обучение в Украине

УЦ "Успех"
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 Киевское училище деревооброботки
Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений. При использовании материалов сайта гиперссылка на https://robotazp.com.ua обязательна. "Робота і навчання сьогодні" 2004.