7 звичок дуже успішних людей

Дата публикации: 2015-02-02

Успішних людей відрізняють особливі звички. Вони можуть виглядати як всі, але думають і діють по-іншому. Вони ставлять перед собою великі цілі і послідовно досягають їх. І навіть якщо терплять невдачу, збираються з силами і пробують знову, засвоївши життєвий урок. Про звички заможних людей, які можуть змінити життя, в Inc.com розповів автор книг Managing For Dummies, The Management Bible, Leading Through Uncertainty Пітер Економи.

"Протягом тривалого часу своєї роботи мені пощастило зустріти багато заможних людей. По більшій частині, вони такі ж люди як ми з вами, але з додатковим бонусом - чималими сумами на банківських рахунках", - розповідає він.

І є ще одна річ, яка відрізняє успішних людей. Їх погляди на життя та звички відрізняються від позицій більшості людей. Саме інший спосіб сприйняття світу дозволяє їм бачити нові можливості і перетворювати їх на успішні підприємства.

Успішні люди поділилися своїми "сильними звичками", застосовуючи які кожен день можна стати на крок попереду інших. Ознайомтеся із сімома характеристиками багатих людей, які допоможуть змінити ваше життя.

Ініціативність
Процвітаючі люди не чекають когось, щоб сказати що робити, коли робити - вони самі беруть на себе зобов'язання. Якщо ви ініціативна людина, ви дивіться на можливості навколо себе, і коли ви знаходите цю можливість, ви дієте. У цьому секрет успіху в бізнесі і в житті.

Винахідливість
Успішні люди не дозволяють проблем встати на шляху до досягнення своєї мети або сповільнити наближення до неї. Вони не сумують при виникненні труднощів. Вони шукають безліч різних рішень проблеми, поки не знайдуть найефективніший. Успішні люди ніколи не здаються.

Ентузіазм
Успішні люди мають великий запал та ентузіазм до своєї роботи, і вони не бояться це показувати. Їх запал реальний, він йде з серця і заражає колег і клієнтів.

Новаторство
Процвітаючі люди творчі, вітають новаторські ідеї. Замість того, щоб робити все знову і знову, вони шукають можливості вирішити проблему або здійснити нову ідею краще, швидше і дешевше. У гонитві за своєю метою вони експериментують і готові йти на ризик.

Вміння працювати в команді
Успішні люди знають, що вони не можуть зробити самі. Використовуючи силу командної роботи, вони можуть досягти набагато більше, ніж якщо б робили все поодинці. Таким чином, вони збирають і об'єднують команду талановитих та енергійних людей, які можуть допомогти їм у досягненні цілей.

Чітке вираження думок
Успішні люди - хороші комунікатори. Вони завжди знають що сказати, як сказати і кому сказати. У той же час, вони хороші слухачі.

Нетворкінг
Успішні люди будують велику мережу контактів - як в офісі, так і за його межами. Вони використовують свою мережу знайомств, щоб користуватися новими можливостями і вирішувати проблеми.


Горячие материалы:
YouTube to MP3 online converter
Количество людей, желающих каким-нибудь образом скачать с YouTube звук, достаточно велико. Чтобы оценить актуальность данного вопроса, достаточно прос...
Работа продавца недорогих телевизоров
На сегодняшний день существует огромный выбор телевизоров самых разных моделей и цен. Сделать правильный выбор Вам поможет продавец в интернет - магаз...
Чому фахівці радять міняти місце роботи раз в 2-3 року
Це 10-15 років тому вважалося непристойним, якщо ти пропрацював близько двох років на одному підприємстві і пішов. У нового роботодавця виникало багат...


"Робота і навчання сьогодні"

538 вакансій , 1855 навчальних закладів, оренда житла.

Работа и обучение сегодня Киев

Что дает создание резюме на Robotazp.com.ua Киев

  • Вы в тренде, нет страха потерять работу, получая постоянно предложения от ведущих работодателей Украины

  • Вы за секунды можете отправлять свое резюме сотням работодателей, при этом, не тратя время на звонки

  • 13000 работодателей ищут сотрудников самостоятельно, еще до размещения вакансии и Вы упускаете много перспективных предложений

Новости по темам

Ведущие работодатели

Мастерская Кассоне
Сели-Поели
Планета такси
Кафе Сеновал
Салон Сандра
RiNS диспетчер
Медицинский центр ИГР
Пронта (автомойка)
Дженерал Транс Альянс Логистик
МастерПласт
Лидер Дар
Отель ibis
СТО АНЕГ
RINS менеджер
Салон красоты Studio-Beauty
Уикенд
ТОВ Хегельманн Транспорте Юкрейн
Кондитерская "Ай да Бейкер"
Галычина
Укр Лидерство
Ломбард Парус
Обучение в Украине

УЦ "Успех"
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений. При использовании материалов сайта гиперссылка на https://robotazp.com.ua обязательна. "Робота і навчання сьогодні" 2004.