7 звичок дуже успішних людей

Дата публикации: 2015-02-02

Успішних людей відрізняють особливі звички. Вони можуть виглядати як всі, але думають і діють по-іншому. Вони ставлять перед собою великі цілі і послідовно досягають їх. І навіть якщо терплять невдачу, збираються з силами і пробують знову, засвоївши життєвий урок. Про звички заможних людей, які можуть змінити життя, в Inc.com розповів автор книг Managing For Dummies, The Management Bible, Leading Through Uncertainty Пітер Економи.

"Протягом тривалого часу своєї роботи мені пощастило зустріти багато заможних людей. По більшій частині, вони такі ж люди як ми з вами, але з додатковим бонусом - чималими сумами на банківських рахунках", - розповідає він.

І є ще одна річ, яка відрізняє успішних людей. Їх погляди на життя та звички відрізняються від позицій більшості людей. Саме інший спосіб сприйняття світу дозволяє їм бачити нові можливості і перетворювати їх на успішні підприємства.

Успішні люди поділилися своїми "сильними звичками", застосовуючи які кожен день можна стати на крок попереду інших. Ознайомтеся із сімома характеристиками багатих людей, які допоможуть змінити ваше життя.

Ініціативність
Процвітаючі люди не чекають когось, щоб сказати що робити, коли робити - вони самі беруть на себе зобов'язання. Якщо ви ініціативна людина, ви дивіться на можливості навколо себе, і коли ви знаходите цю можливість, ви дієте. У цьому секрет успіху в бізнесі і в житті.

Винахідливість
Успішні люди не дозволяють проблем встати на шляху до досягнення своєї мети або сповільнити наближення до неї. Вони не сумують при виникненні труднощів. Вони шукають безліч різних рішень проблеми, поки не знайдуть найефективніший. Успішні люди ніколи не здаються.

Ентузіазм
Успішні люди мають великий запал та ентузіазм до своєї роботи, і вони не бояться це показувати. Їх запал реальний, він йде з серця і заражає колег і клієнтів.

Новаторство
Процвітаючі люди творчі, вітають новаторські ідеї. Замість того, щоб робити все знову і знову, вони шукають можливості вирішити проблему або здійснити нову ідею краще, швидше і дешевше. У гонитві за своєю метою вони експериментують і готові йти на ризик.

Вміння працювати в команді
Успішні люди знають, що вони не можуть зробити самі. Використовуючи силу командної роботи, вони можуть досягти набагато більше, ніж якщо б робили все поодинці. Таким чином, вони збирають і об'єднують команду талановитих та енергійних людей, які можуть допомогти їм у досягненні цілей.

Чітке вираження думок
Успішні люди - хороші комунікатори. Вони завжди знають що сказати, як сказати і кому сказати. У той же час, вони хороші слухачі.

Нетворкінг
Успішні люди будують велику мережу контактів - як в офісі, так і за його межами. Вони використовують свою мережу знайомств, щоб користуватися новими можливостями і вирішувати проблеми.


Горячие материалы:
YouTube to MP3 online converter
Количество людей, желающих каким-нибудь образом скачать с YouTube звук, достаточно велико. Чтобы оценить актуальность данного вопроса, достаточно прос...
Работа продавца недорогих телевизоров
На сегодняшний день существует огромный выбор телевизоров самых разных моделей и цен. Сделать правильный выбор Вам поможет продавец в интернет - магаз...
Чому фахівці радять міняти місце роботи раз в 2-3 року
Це 10-15 років тому вважалося непристойним, якщо ти пропрацював близько двох років на одному підприємстві і пішов. У нового роботодавця виникало багат...


"Робота і навчання сьогодні"

392 вакансій , 1855 навчальних закладів, оренда житла.

Работа и обучение сегодня Киев

Что дает создание резюме на Robotazp.com.ua Киев

  • Вы в тренде, нет страха потерять работу, получая постоянно предложения от ведущих работодателей Украины

  • Вы за секунды можете отправлять свое резюме сотням работодателей, при этом, не тратя время на звонки

  • 13000 работодателей ищут сотрудников самостоятельно, еще до размещения вакансии и Вы упускаете много перспективных предложений

Новости по темам

Ведущие работодатели

БФК Партнер лтд
Отель Грегуар
Круасан ДОР
Мясной рай
Темпус
Ломбард КАСА.ЮА
КБФ
Ресторан Дю-Лонг
Фермерское хозяйство Земля и воля
Агенство Партнер
Галичина
VVS IRON GROUP
Эдем Комплекс
Вареничная Катюша
АЦК Автоплюс
Эсма
Ай да Бейкер
Отель ibis
Автомойка Боцман
Трубочист Компани
Вик-Тан
Дубровка Крафт Барбекю
Алира транс
Спарта XXI
Приют Сириус
СТО АНЕГ
Диалог Пресс
Сувениры
Отель Рандеву
Планета Такси
RINS менеджер
Гард
Диско Радио Холл
Рынок Столичный
Ресторан Козачок
Ресторан Rioni
Кооператив Проммед
Клининговая компания Конкордия
ПП «ОЛПАК»
Статус
Торговая компания Рудь
Практик груп
Симпа
АльтерЛайт
Джаст Релакс
Медицинский Центр ИГР
Сауна
Дисиес-Украина
ТОВ Ералістехно
МеблиТерра
Леокон
Пирожковая Тетка Клара
Альтфатер
Охранная фирма Калина
Кафе-салатерия Dolce&Salato
Энерговентиляция
Альма Фасилити Груп
Сичь Секьюрити Сервисиз
ТК Барвинок
ПрАТ ТоргТехника
СБ Сокол
Ресторан украинской кухни Балувана Галя
Золотой Мандарин
Мостострой
Перша Приватна Пекарня
Мистер Бо
Клуб Розовый Носорог
Киевские пирожки
Обучение в Украине

УЦ "Успех"
 Киевское училище деревооброботки
Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений. При использовании материалов сайта гиперссылка на https://robotazp.com.ua обязательна. "Робота і навчання сьогодні" 2004.