Київський міський центр зайнятості налагоджує співпрацю з провідними компаніями для пошуку кваліфікованих працівників

Дата публикации: 2017-09-25

Київський міський центр зайнятості створив нову послугу для роботодавців та безробітних з рекрутингового напрямку, яка має на меті якісно та оперативно підбирати кадри для мережевих підприємств України.

Про це Укрінформу розповіла начальник відділу по системній роботі з ринкоутворюючими підприємствами Київського міського центру зайнятості Людмила Сульженко.

"Наш відділ створений у травні 2017 року, тобто ми працюємо всього декілька місяців і створений він задля налагодження співпраці з крупними роботодавцями, а також з тими роботодавцями які ще не працюють зі службою зайнятості, але мають наміри або ще вагаються. Ми зустрічаємося з такими керівниками, пропонуємо послуги з підбору персоналу. Тобто ми беремо вакансії і підшуковуємо людей саме під цю вакансію", - сказала Сульженко.

За її словами, підбір персоналу здійснюється не масово, а індивідуально з урахування потреб, побажань та вимог роботодавця. Вона наголосила, що основною метою такого напрямку роботи є знайти для компанії висококваліфікованого фахівця.

Таким чином, з Київським міським центром зайнятості вже співпрацюють такі провіднІ компанії, як: "Київстар", "Comfy", "Huawei", "Нова пошта", "Позняки-Житло-Буд", "Інтелект-Сервіс", "Твій час" та інші компанії.

У КМЦЗ повідомили, що наразі ведуться перемовини з іншими великими компаніями, які також мають намір співпрацювати у цьому напрямку.

"Будуть ще долучатися інші компанії, це тільки початок. Ми намагаємося задовольнити кадрові потреби компаній. Ми працюємо трохи в іншому форматі, ніж районні центри зайнятості. Для нас неважливо, чи ця людина безробітна, який в неї статус, ми шукаємо тих людей, які дійсно хочуть працювати, які готові змінюватись, які готові навчатися, які небайдужі до свого життя. І саме таких людей ми намагаємося працевлаштувати", - розповіла вона.

"У нас є ексклюзивний підбір і є елементи масового підбору фахівців. Для служби зайнятості - це не новий вид послуги, а оновлений, на засадах сучасного рекрутменту", - додала Людмила Степанівна.

Начальник відділу розповіла, що відповідна послуга значно спростить процедуру пошуку роботи, як для роботодавців так і для тих, хто шукає роботу.

"Перевагами для роботодавців створення таких умов співпраці столичною службою зайнятості не тільки економія часу на пошук нового співробітника. Фахівці служби зайнятості направляють до роботодавців кандидатів попередньо ознайомившись із структурою роботи підприємства та профілем вакансій", - пояснила вона.

Разом з тим, вона наголосила, що послуга з відбору підходящого працівника для роботодавця є безкоштовною. Скористатися цією послугою можна неодноразово, в залежності від кількості наявних вакансій.

Горячие материалы:
Работа менеджера по продажам в Киеве
  Наверное, каждый из нас приходя в магазин канцтоваров ловил себя на мыслях о количестве и разнообразии представленных товаров. На полках и вит...
Резюме шаблон - где можно найти и скачать?
Резюме – это первое, с чего стоит начать поиск нового места работы. Грамотно составленное и вовремя опубликованное резюме обеспечит Вас практически 10...
Как я устроился на работу в компанию «Макси Маркетинг»
В один прекрасный день я стал частью коллектива компании «Макси Маркетинг». Пришел на собеседование в пятницу утром, а уже вечером позвонил директор и...


"Робота і навчання сьогодні"

391 вакансій , 1855 навчальних закладів, оренда житла.

Работа и обучение сегодня Киев

Что дает создание резюме на Robotazp.com.ua Киев

  • Вы в тренде, нет страха потерять работу, получая постоянно предложения от ведущих работодателей Украины

  • Вы за секунды можете отправлять свое резюме сотням работодателей, при этом, не тратя время на звонки

  • 13000 работодателей ищут сотрудников самостоятельно, еще до размещения вакансии и Вы упускаете много перспективных предложений

Новости по темам

Ведущие работодатели

Мостострой
Леокон
Клининговая компания Конкордия
Отель Рандеву
АЦК Автоплюс
Дубровка Крафт Барбекю
Охранная фирма Калина
Практик груп
АльтерЛайт
ПП «ОЛПАК»
Клуб Розовый Носорог
Галичина
Фермерское хозяйство Земля и воля
Эсма
Мясной рай
Ресторан Козачок
Планета Такси
Диалог Пресс
Эдем Комплекс
ТОВ Ералістехно
Статус
ТК Барвинок
Киевские пирожки
Энерговентиляция
Гард
Перша Приватна Пекарня
Медицинский Центр ИГР
Кафе-салатерия Dolce&Salato
МеблиТерра
Сауна
Вик-Тан
Альтфатер
Золотой Мандарин
Торговая компания Рудь
VVS IRON GROUP
БФК Партнер лтд
Алира транс
ПрАТ ТоргТехника
Ресторан Дю-Лонг
Агенство Партнер
Ресторан Rioni
Альма Фасилити Груп
Сичь Секьюрити Сервисиз
Диско Радио Холл
СБ Сокол
Автомойка Боцман
Дисиес-Украина
Джаст Релакс
Пирожковая Тетка Клара
Круасан ДОР
Ресторан украинской кухни Балувана Галя
Приют Сириус
Трубочист Компани
Темпус
СТО АНЕГ
Мистер Бо
Ай да Бейкер
Спарта XXI
Симпа
RINS менеджер
Сувениры
Отель ibis
Рынок Столичный
Ломбард КАСА.ЮА
КБФ
Кооператив Проммед
Отель Грегуар
Вареничная Катюша
Обучение в Украине

УЦ "Успех"
 Киевское училище деревооброботки
Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений. При использовании материалов сайта гиперссылка на https://robotazp.com.ua обязательна. "Робота і навчання сьогодні" 2004.