Як виникають перешкоди в житті? Олег Мальцев

Дата публикации: 2019-07-19

Ми живемо у світі, який виставляє людині певні вимоги. При цьому кожному з нас хочеться жити добре та успішно. Але, на жаль, так живуть лише 10% населення, а решта 90% чомусь, так не живе.

Чому так? Мабуть, через те, що ці 10% щось знають та щось вміють, а інші 90% не бажають досконально розбиратися в тому, що з ними відбувається. Але чим більше вони не бажають справлятися з якимись задачами або з найменшими змінами в житті, не бажають брати на себе відповідальність за своє життя, а хочуть просто плисти за течією, тим гірше їм стає.

Це «гірше» проявляється в різних сферах життя, в першу чергу гірше здоров'ю.

Про те, що всьому потрібно вчитися, в нашому суспільстві говорити не прийнято, вважається, що людина за замовчуванням повинна відразу все знати та вміти. Тобто, виповнилося 18 років й людина повинна все знати, а піти й у кого-небудь запитати не виходить, в силу відсутності гідної моделі поведінки. Тому що не прийнято говорити, що я чогось не вмію й просити навчити та допомогти.

Звідси й виникає наступна мудрість: «Хочеш жити - вмій крутитись». Ось і крутиться людина як «вуж на сковорідці», набуває тим самим для себе цілий багаж хвороб, в тому числі і хронічних захворювань та відхилень.

І коли у людини формується цілий багаж невдач, поразок та невмінь, їй стає дуже погано, а нереалізованих бажань, як ви розумієте, з кожним роком не меншає. Все це створює умови для формування різних аберацій та психічних відхилень.

І коли у людини вже формується хронічна депресія та повна нездатність справлятися з якимись задачами в житті, тут вже виникає необхідність в терапії, але і тут людина вперто відмовляється що-небудь робити.

Річ в тому, що кожна людина вважає себе абсолютно здоровою. Тому, якщо ви скажете їй, що їй потрібна терапія, то ви отримаєте повну незгоду. І навіть якщо людина хвора, нещасна, змучена тяжкими невдачами, то коли ви у неї питаєте, що у неї «болить», то вона не зможе вам відповісти. Тобто людина усвідомлює, що вона хвора, але, що болить, їй не відомо.

При цьому, у кожної людини все в житті складається по-різному, кожен випадок унікальний, і немає універсальної «таблетки». Тому, перш за все, в кожному конкретному випадку потрібно розбиратися, що необхідно терапевтіровать, враховуючи особливості особистості конкретної людини.

Кожна людина унікальна, безумовно, у хворобах все унікальні, настільки унікальні, що двох однакових випадків не буває. Є, безумовно, абсолютно об'єктивні тенденції, але ви ніколи не знайдете двох однакових людей, в тому числі двох однаково хворих людей. Хвора людина - це не означає, що вона лежить під крапельницею, або з температурою 39 градусів, це людина з певним відхиленням.

Коли мова заходить про терапію, необхідно розуміти, в чому полягає різниця між терапією і практикою. Коли ми говоримо про практичне застосування чого-небудь, то ми говоримо, що ми хотіли б чогось досягти в кінці, тобто певний стан речей. Ми щось задумали, хочемо цей задум втілити і для цього ми щось робимо і це початкова точка шляху здорової людини.

А є інший метод: є задум, є розуміння, як у мене зараз йдуть справи, але я не хочу цей задум самостійно втілювати, я хочу, щоб це хтось інший зробив, або воно просто саме по собі сталося. Але цього не відбувається, від цього людині стає погано і він починає хворіти.

З точки зору прикладної науки існує 4 класи задач: створення, управління, виживання і стану. Якщо у людини не вирішена задача класу стану, все інше марно. Коли вона не в змозі що-небудь вирішити, ставити їй задачі безглуздо. Спочатку людину потрібно зробити здатною, що-небудь робити, що б у неї сила з'явилася реалізовувати задачі.

Коли ми говоримо про терапію, існує 4 категорії, з якими можна працювати:

 • · Перешкоди,
 • · Акцентуація,
 • · Швидкість,
 • · Сила.

 • Як виглядають перешкоди? Зверніть увагу, що перешкода може виглядати як завгодно, але головне в перешкодах, це те, що людина їх сама собі придумує.

  Коли ми говоримо про терапію, то одна з перших точок докладання зусиль - це рівень перешкод, тому, при терапії нам необхідно перешкоди усунути. Для цього необхідно розуміти природу перешкод, що дозволяє зробити замкова система, виведена академіком УАН Олегом Вікторовичем Мальцевим.

  Уявіть собі двері, на дверях висить замок, ви смикаєте за ручку, але нічого не відбувається, ви хочете зайти в ці двері, тому що за дверима перебуває те, що вам потрібно, але не можете цього зробити. Існує два різновиди замків: внутрішні, зовнішні.

  Це пов'язано з тим, що в цьому світі існує тільки два види сил: перша сила - це та, яка штовхає людину зсередини назовні, і сили, які йдуть на людину ззовні. Коли людина не може зробити те, що вона задумала - це посилка до створення внутрішнього замка. Коли людина не може розібратися з тим, що відбувається зовні - це посилка до створення замку зовнішнього.

  Наприклад, зовнішній замок - «не можу розбиратися в людях», внутрішній замок: «я завжди буду одна», «мене ніхто ніколи не полюбить».

  Замки - це система динамічна, бо вони виникають не миттєво.

  Існує таке поняття як накопичувальний ефект поразок, невдач, думок про те, як ти вже зазнав невдачі, все це складається в одну єдину масу і ця маса закручує пружину замку. Тому перше що затискає замок - це накопичувальний ефект поразок.

  Схема виникнення замку наступна: у людини є якісь невдачі, які є опорою для формування захисних механізмів психіки. Коли спрацьовує замок, виникає перешкода, тобто, механізм спрацьовування замку породжує перешкоду або групу перешкод. Необхідно розуміти, що такі речі людина запускає як усвідомлено, так і несвідомо.

  Розглянемо, які існують види перешкод:

 • Несвідомі перешкоди. Коли людина не може зрозуміти, що відбувається, і те, що вона бачить, для нього є хаосом.
 • Інтелектуальні перешкоди найчастіше пов'язані з такими категоріями мислення, як: «я не можу», «у мене не вийде», «я не вмію». Ця перешкода завжди однакова, тобто, це як наступати на одні й ті ж граблі.
 • Догматичні перешкоди - ми маємо справу зі сформованої догмою, яка заснована на переконанні про те, що можна робити, а чого не можна, що добре, а що погано і т.д.
 • Громадська перешкода - це найскладніший вид перешкоди та виникає вона не відразу, спочатку повинен виникнути опорний механізм захисту психіки. Потім він зустрічається з групової термінальній системою і в результаті формується громадська перешкода, так звана, громадська думка: «так не можна», «треба отримати гарну освіту, щоб добре влаштуватися в житті». Основою даної перешкоди є категорія «так роблять усі».
 • Необхідно розуміти, що кожен раз, коли вставляється невірний ключ, спрацьовує замок, цей замок породжує перешкоду одну або цілу групу.

  У даній статті ми зачепили основи терапії, і рівень перешкод, що дає можливість людині об'єктивно подивитися на свій стан й стан справ, та вибрати для себе - залишити, все як є, або почати з цим працювати. Детально дана проблематика, та форми терапії, були розглянуті в ході науково-практичного семінару «Анатомія програмної долі» вченого, кандидата психологічних наук Мальцева Олега Вікторовича.

  Слід зазначити, що сьогодні в стані повної розкоординації - нездатності справлятися з навіть найпростішими задачами в житті та нерозумінні, що з цим робити, знаходиться безліч людей. Це критична точка, коли без терапії вже стає не обійтися.

  Навіть відносно здоровій людині необхідно для успішної самореалізації чимось розташовувати, щоб дозволяло б їй ефективно справлятися із задачами. Йдеться про інструменти для вирішення задач. Але якщо у людини систематично не вирішується задача класу стану, існує ряд відхилень, то вона навряд чи зможе навчитися їх використовувати. Спочатку необхідно усунути всі перепони та перешкоди, після чого людину можна зробити здатною досягати результатів за допомогою інструментів.

  Детальніше про методики терапії та інструменти прикладної науки для вирішення задач ви можете дізнатися, завітавши до лекцій онлайн або дистанційних курсів на сайті Академії прикладних наук.


  Горячие материалы:
  Як збільшити швидкість навчання?
  Академік Григорій Семенович Попов відомий своїми унікальними результатами досліджень в області пам'яті людини. У даній статті ми розглянемо унікальну ...
  Межкомнатные двери - из чего сделаны и как выбрать лучшие?
  Тяжело себе представить дом без дверей, ведь каждому хочется иметь укромный уголок, в котором можно побыть наедине с собой и своими мыслями. Кроме тог...
  Курсы лешмейкинга и их особенности
  Наращивание ресниц – очень популярная и прибыльная профессия, которую не так легко освоить самостоятельно. Современные материалы и инструменты требуют...


  "Робота і навчання сьогодні"

  1643 вакансій , 1856 навчальних закладів, оренда житла.

  Работа и обучение сегодня Киев

  Что дает создание резюме на Robotazp.com.ua Киев

  • Вы в тренде, нет страха потерять работу, получая постоянно предложения от ведущих работодателей Украины

  • Вы за секунды можете отправлять свое резюме сотням работодателей, при этом, не тратя время на звонки

  • 13000 работодателей ищут сотрудников самостоятельно, еще до размещения вакансии и Вы упускаете много перспективных предложений

  Новости по темам

  Ведущие работодатели

  Домус Готель 1
  Кафе Хутор
  МАУП
  Статус
  Кафе-кондитерская Ля Бриошь
  Укррос-Транс
  Гостиница Екатерина
  Цитрекс-Україна Вишневе
  RINS менеджер
  Шаурма, пирожки
  ТК Барвинок
  БМК Укрпрофбуд
  АЙ Сервис
  Отель Рандеву
  Цитрекс-Украина
  Леокон
  Коронахим
  Ресторан Дю-Лонг
  Диско Радио Холл
  Кооператив Проммед
  Кравест
  Планета Такси
  Вером Трейд
  ТОВ Снек Драйв
  ТОВ Гринтекс
  КБФ
  Мойка Плюс
  Диалог Пресс
  Просто Перукарня
  СТО Автобизнес Сервис
  Курьерская служба ТЕКС
  Украинское село
  Кафе Квартал
  Гард
  Виконт
  ЮнитТранс
  МФ Вировит
  Стоматологическая клиника Смайл
  Дисиес-Украина
  ТОВ Викорт
  АИК груп
  Ти-Арт
  ДОК №7
  Золотой Мандарин
  Порта Паб
  Приют Сириус
  Парадиз
  ООО Минеральные воды Украины
  Ресторан Look la Took
  Торговая сеть Эпицентр
  А-тек Транс
  Спарта XXI
  Голеол
  Медицинский Центр ИГР
  Студия Джемелли
  ПП Лагуна (Гранд Адмирал Клуб)
  ФГ Камелия-К
  Альтфатер
  Клининговая компания Конкордия
  Такси Эверест
  Автосервис ОК
  Клиника Wenta lux
  Пирожковая Тетка Клара
  Автомойка/СТО Отрадный
  Ресторан Шервуд
  Барко-Украина
  Практик груп
  Отель Грегуар
  Салон Одеон
  Перал
  Агро Регион Борисполь
  Ателье (Письмо)
  Автомойка Боцман
  Бильярдный клуб Уикенд
  Бильярдный клуб Авиатор
  Ресторан Фигаро
  Мясной рай
  Компания Ковчег
  Торговый центр Караван
  ТОВ А1 СЕКЬЮРІТІ
  Торговая сеть Аладдин
  Нова Будова
  Сауна
  Маршрутки
  Обучение в Украине

   Киевское училище деревооброботки
  УЦ "Успех"
  ДРУГІ КИЇВСЬКІ КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ
  Автошкола на Демеевке
  Курсы бухгалтеров
  Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных объявлений. При использовании материалов сайта гиперссылка на https://robotazp.com.ua обязательна. "Робота і навчання сьогодні" 2004.